Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela zwykła – 10.02.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela zwykła – 10.02.2019r.

1. 11 lutego czyli jutro obchodzimy 27 Światowy Dzień Chorego. W tym roku myślą przewodnią są Jezusowe słowa zapisane w ewangelii św. Mateusza: „DARMO OTRZYMALIŚCIE, DARMO DAWAJCIE”. Centralne uroczystości odbywać się będą w Kalkucie, w naszej diecezji w Rzeszowie w Bazylice oo. Bernardynów o godz. 9:00 w naszym kościele eucharystia połączona z modlitwami za starszych i chorych z udzieleniem namaszczenia chorych jutro czyli w poniedziałek o godz. 17:00.
Jutro od godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. W czwartek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji kolędy.

5. Przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca, składka na ogrzewanie kościoła.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Gunia Dawid, 2)Gunia Lucyna, 3)Ślęzak Wanda, 4)Możdżeń Barbara, 5)Ignac Katarzyna, 6)Gunia Jadwiga, 7)Granda Ewelina, 8)Szczepek Katarzyna, 9)Ćwikła Magdalena, 10)Gunia Teresa.

7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Michał Leśko, stan wolny, syn Marka i Danuty Bomba ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Sandrą Al-Azazi, stan wolny, córka Abdel Hady i Marty Siwa, ur. w Rzeszowie, zam. w Łukawcu, parafia Łukawiec p.w. Piotra i Pawła. Zap II

8. Msze św. W tygodniu o godz. 17:00.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2019 brzmi:Intencja powszechna: o komunikację i pojednanie. Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie wspólnie żyją różnorodne wspólnoty religijne, zapanował duch dialogu i pojednania..

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie