Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Zwykła – 29.01.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Zwykła – 29.01.2017r.

1. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Na liturgię przynosimy świece – gromnice. Msze św. o godz. 9:00 i 17:00. Na godz. 17:00 zapraszam dzieci komunijne ze świecami od chrztu świętego.
Święto Ofiarowania Pańskiego to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka na klasztory kontemplacyjne w diecezji. Po mszy św. o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii. Zapraszam. Po mszy św. również zbiórka ministrantów i lektorów.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16:00. Odwiedziny chorych od godz. 8:00. W pierwszą sobotę zmiana tajemnic różańcowych, składka na Radio Maryja i TV Trwam.

3. Radni parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na ogrodzenie kościoła. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji kolędy. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Puziewicz Zofii.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Wisz Jolanta, 2)Głowiak Ewa, 3)Krata Teresa, 4)Jachowicz Maria, 5)Wisz Elżbieta, 6)Jachowicz Lidia, 7)Gunia Anna, 8)Grendysa Karolina.
W tym tygodniu rodziców z kl. III komunijnej proszę o rozebranie dekoracji Bożonarodzeniowej.

6. Msze święte w tygodniu od poniedziałku do środy o godz. 17:00, w czwartek o godz. 9:00 i 17:00, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 17:00. Zapraszam.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi