Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018r.

1. Dziś po sumie Wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i akt poświęcenia. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. To też dzień Akcji Katolickiej i KSM, w katedrze Rzeszowskiej o godz. 12:00 ślubowanie nowych członków.

2. W liturgii w piątek 30 listopada święto Andrzeja Apostoła.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kłęk Haliny.

4. W tym tygodniu przypada I-a sobota miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. O godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne, radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty, lub można wpłacać na konto bankowe parafii.

6. Green Office składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie parafii w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wspierając przy tym finansowo misje w Ekwadorze, Kenii i Boliwi.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Głowiak Małgorzata, 2) Głowiak Urszula, 3) Zdeb Anna,
4) Morycz Ewa, 5) Boryczko Bernadetta, 6) Piotrowska Dorota, 7) Wajda Joanna, 8) Rabczak Barbara, 9) Jachowicz Jowita, 10) Nowak Ewelina.

8. Następna niedziela to I-a niedziela Adwentu, po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu , adoracja. Składka z niedzieli na cele diecezjalne.

9. Wypominki w tygodniu o godz. 17:00 i Msza święta, w czwartek, piątek i sobotę Msza św. o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi