Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018r.

1. Dziś po sumie Wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i akt poświęcenia. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. To też dzień Akcji Katolickiej i KSM, w katedrze Rzeszowskiej o godz. 12:00 ślubowanie nowych członków.

2. W liturgii w piątek 30 listopada święto Andrzeja Apostoła.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kłęk Haliny.

4. W tym tygodniu przypada I-a sobota miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. O godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne, radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty, lub można wpłacać na konto bankowe parafii.

6. Green Office składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie parafii w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wspierając przy tym finansowo misje w Ekwadorze, Kenii i Boliwi.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Głowiak Małgorzata, 2) Głowiak Urszula, 3) Zdeb Anna,
4) Morycz Ewa, 5) Boryczko Bernadetta, 6) Piotrowska Dorota, 7) Wajda Joanna, 8) Rabczak Barbara, 9) Jachowicz Jowita, 10) Nowak Ewelina.

8. Następna niedziela to I-a niedziela Adwentu, po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu , adoracja. Składka z niedzieli na cele diecezjalne.

9. Wypominki w tygodniu o godz. 17:00 i Msza święta, w czwartek, piątek i sobotę Msza św. o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi