Ogłoszenia duszpasterskie 32 Niedziela zwykła – 11.11.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 32 Niedziela zwykła – 11.11.2018r.

1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek ofiar pieniężnych przeznaczonych dla WSD w Rzeszowie jako pomoc jesienna.

2. We czwartek Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca, koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny. O godz. 17:00 spotkanie dla młodzieży z klasy VIII i III gimnazjum jako przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

4. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii. Bądźmy ofiarni.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Maria Laskowska 2)Halina Kłęk 3)Urszula Bryła 4)Karolina Chmiel 5)Teresa Krata 6)Ewa Głowiak 7)Anna Wolanin 8)Jolanta Wisz 9)Beata Ząbek 10)Maria Laskowska 11)Jachowicz Maria

7. Wypominki w tygodniu o godz. 17:00 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:45 i Msza święta, a w poniedziałek, w piątek i w sobotę Msza św. o godz. 7:00 i 17:00. W przyszłą niedzielę na sumie chrzest dziecka. Zapraszam.

8. Są do nabycia gazetki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło w cenie 5 zł; w zakrystii są kalendarze misyjne na ścianę w cenie 5 zł.

9. Ogłoszenie organisty:
Dzisiaj po Mszy św. zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Poświęcone opłatki nasz pan organista rozpocznie roznosić do wszystkich domów naszej parafii. Mamy nadzieję, że podobnie jak i w latach ubiegłych we wszystkich domach zostanie przyjęty z życzliwością. Pan organista nie otrzymuje co miesiąc wynagrodzenia. Zebrana ofiara z opłatków jest jego całorocznym wynagrodzeniem za jego pracę wśród nas. Bądźmy ofiarni.
Pan organista zacznie roznosić opłatki w najbliższą sobotę 17 listopada br. w godzinach od 9:00 do 20:00

kolonia Krasne od nr 1063 prawą stroną w stronę drogi 94 do nr 962 (pan Frączek) oraz z powrotem lewą stroną. Bażantarnia do stadionu do pani Lucyny Gunii.
W niedzielę 18 listopada w godz. od 12:00 do 16:00 i 17:00 do 19:00 od Strażów Kamieniec od nr.307 (delikatesy centrum) (p. Laskowska) i 310 prawą stroną do nr 327 (p. Barszczowscy) i z powrotem lewą stroną od nr. 328 do 342 oraz prawą stroną w kierunku do kolonia krasne do domu nr. 351c.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.
Dziś obchodzimy

św. Jadwigi Śląskiej, wspomnienie

Imieniny

Florentyny, Gawła

Myśl dnia
Piękno bez dobroci jest jak dom bez drzwi, okręt bez wiatru, źródło bez wody. przysłowie włoskie
Czytania

Rz 4, 13. 16-18 • Ps 105 • Łk 12, 8-12 liturgia dnia

Przejdź do paska narzędzi