Ogłoszenia duszpasterskie 27 niedziela zwykła – 04.10.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 27 niedziela zwykła – 04.10.2020r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na cele diecezjalne. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. i adoracja.

2. Po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15:30, Koronka do Miłosierdzia Bożego i różaniec, o godz. 16:00 msza św.

3. W piątek po mszy św. spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. VIII.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Anny Rydzik.

5. W środę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

6. 11 października w przyszłą niedzielę XX Dzień Papieski pod hasłem „TOTUS TUUS”. Po mszach św. zbiórka do puszek na stypendium fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który aktualnie obejmuje opiekę blisko 2000 uczniów i studentów. Młodzież, która dzięki pomocy fundacji otrzymuje szansę rozwoju, nazywana jest „żywym pomnikiem” Ojca św. Jana Pawła II.

7. Bóg Zapłać Za Sprzątanie Kościoła I Złożone Ofiary Na Poniedziałek I Sobotę Proszę Do Sprzątania Następujące Osoby:
1)Magdalena Olszańska, 2)Lidia Kopeć, 3)Sandra Anyszek, 4)Zofia Cyrek, 5)Ewelina Puziewicz, 6)Ewa Bryła, 7)Agnieszka Stępień, 8)Marta Naróg, 9)Andrzej Gunia, 10)Beata Liskowicz.

8. W tygodniu Msza św. rano o godz. 7:00, po południu różaniec o godz. 17:00 i Msza św.

9. Parafialny Zespół Caritas w Strażowie zebrał do puszki dla uchodźców 970, 02 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi