Ogłoszenia duszpasterskie 26 Niedziela zwykła – 29.09.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 26 Niedziela zwykła – 29.09.2019r.

1. Jutro od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne i o godz. 18:00 Msza św.

2. We wtorek rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych. W kościele odmawiamy w tygodniu różaniec o godz. 17:00 i potem Msza św., w niedzielę o godz. 15:40 i Msza św. Zapraszam na nabożeństwa dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci za uczestnictwo otrzymują znaczki.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16:00, o godz. 17:00 Różaniec i Msza św. z Nabożeństwem do NSPJ. Odwiedziny chorych od godz. 8:00. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania. W pierwszą sobotę rozpoczęcie Mszy św. o godz. 17:00, procesja z figurą Fatimską połączona z odmawianiem różańca, zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. Na nabożeństwo przynosimy lampiony.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Zdzisławy Brzykowskiej.

5. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na cele diecezjalne. Ks. Proboszcz z parafii bł. Władysława Findysza składa podziękowania za składkę na budowę kościoła, a wyniosła ona 2681,05 zł.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary ,na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Pierzchała Małgorzata, 2)Kalisiak Irena, 3)Kumor Maria, 4)Oczoś Beata, 5)Rędzia Bogumiła, 6)Grata Sabina, 7)Laskowska Maria, 8)Kłęk Halina, 9)Bryła Urszula, 10)Wolanin Anna, 11)Wisz Jolanta, 12)Głowiak Ewa, 13)Krata Teresa.

7. Msze święte w poniedziałek o godz. 18:00, w sobotę o godz. 17:00, od wtorku do piątku różaniec o godz. 17:00 i Msza św. w niedzielę na sumie Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Przejdź do paska narzędzi