Ogłoszenia duszpasterskie 25 Niedziela zwykła 18.09.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 25 Niedziela zwykła 18.09.2016 r.

1. Dziś składka na potrzeby parafii (na ogrodzenie) oraz po Mszy św. do puszek ogólnopolska na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

2. We wtorek po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu grupy dla Intronizacji NSPJ w naszej parafii. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pasierb Emilii.

3. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty na dokończenie ogrodzenia. Wszystkim ofiarodawcom składam bóg zapłać.

4. W piątek o godz. 18:00 spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę składka do puszek na Radio Via.

6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Irena Kwiecień 2)Grzegorz Kwiecień 3)Maria Tama 4)Helena Szubart 5)Agnieszka Chlebuś 6)Maria Bury 7)Jarosław Tama 8)Anna Szmuc 9)Halina Lekowska 10)Bożena Kwiecień.

7. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1.Łukasz Piotr Kowalski syn Leona i Zofii Nalepa, stan wolny, ur. W Rzeszowie, zam. w Mogielnicy, Parafia Mogielnica z Kamilą Anną Krajka córka Ignacego i Haliny Wisz, stan wolny, ur. W Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. III

2.Sebastian Marcin Głuszczyk syn Janusza i Jadwigi Dec, stan wolny, ur. w Bielsko – Białej, Parafia Piaseczno MB Różańcowej z Dorotą Aleksandrą Malec, córka Marka i Haliny Kopeć, stan wolny, ur. w Rzeszowie, Parafia Strażów. Zap. I

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek tylko rano o godz. 7:00, w sobotę o godz. 14:00 Msza św. Ślubna


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi