Ogłoszenia duszpasterskie 24 Niedziela zwykła 11.09.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 24 Niedziela zwykła 11.09.2016 r.

1. Jutro 12 września  w parafiach Miasta Rzeszowa uroczystość M.B. Rzeszowskiej. W pozostałych parafiach  diecezji – wspomnienie obowiązkowe.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w Naszej Parafii.

3. W środę 14.09. Święto Podwyższenie Krzyża Świętego.

4. W piątek Caritas Parafialny odmawia koronkę do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

5. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła.

6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii, bo trzecia niedziela miesiąca (na ogrodzenie) oraz ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Cyrnek Janina, 2)Nycz Jolanta, 3)Nycz Beata, 4)Rejman Teresa, 5)Mazur Marta, 6)Janik Zofia, 7)Trzyna Beata, 8)Kopeć Anna, 9)Jastrząb Krystyna.

8. W piątek o godz. 18:00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. III gimnazjum.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1.Bartłomiej Wróbel syn Andrzeja i Kazimiery Drewniak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Błażowej, Parafia Błażowa z Adrianną Agatą Czarnożycką, córka Roberta i Agaty Ciąpała, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. III

2.Łukasz Dec syn Adama i Grażyny, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Moniką Stanik córka Eugeniusza i Krystyny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Rzeszowie, Parafia Rzeszów – Saletyni. Zap. III

3.Łukasz Piotr Kowalski syn Leona i Zofii Nalepa, stan wolny, ur. W Rzeszowie, zam. w Mogielnicy, Parafia Mogielnica z Kamilą Anną Krajka córka Ignacego i Haliny Wisz, stan wolny, ur. W Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. II

10. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek też o godz. 7:00 rano, w sobotę chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Papieska Intencja Apostolstwa na czerwiec 2024

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi