Ogłoszenia duszpasterskie 2 Wielkiego Postu – 17.03.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Wielkiego Postu – 17.03.2019r.

1. Dziś GORZKIE ŻALE o godz. 15:30 i Msza św. składka z gorzkich żali na dekorację i kwiaty do Bożego Grobu.

2. Dziś trzecia niedziela miesiąca składka na potrzeby parafii – ogrzewanie kościoła. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek ofiar pieniężnych z racji niedzieli AD Gentes – solidarności z misjonarzami.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Brzykowskiej Zdzisławy.

4. We wtorek uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP i Adoracja Najświętszego sakramentu grupy intronizacyjnej od godz. 17:00 za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30 i dla wszystkich o godz. 18:00 i Msza św. po mszy św. spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Agnieszka Kopacz 2)Małgorzata Rak 3)Dorota Twardowska 4)Urszula Siwik 5)Edyta Wąsacz 6)Joanna Dziedzińska 7)Elżbieta Malec 8)Agnieszka Cyran 9)Ewa Michnar 10)Wojciech Bryła.

7. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi