Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela zwykła – 20.01.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela zwykła – 20.01.2019r.

1. Dziś składka na potrzeby parafii – ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za składane ofiary pieniężne.

2. We czwartek o godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, społeczne i rodzinne.

3. We czwartek o godz. 18:00 próba chóru prowadzonego przez p. Dorotę Piotrowską, zapraszamy chętne osoby, które lubią śpiewać.

4. W piątek święto nawrócenia św. Pawła i zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan. O godz. 17:00 msza św. I spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji kolędy. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Bury Stanisława.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Rączy Elżbieta, 2)Znamirowska Mariola, 3)Kot Krzysztof, 4)Budak Izabela, 5)Szydełko Krystyna, 6)Kurzawa Natalia, 7)Ryba Anna, 8)Gembarowski Tadeusz, 9)Góżdż Lucjan, 10)Lecka Sylwia, 11)Kurdziel Edward, 12)Morawski Henryk, 13)Maziarz Aleksander.

7. Msze św. W tygodniu o godz. 17:00.

 

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2019 brzmi:Intencja powszechna: o komunikację i pojednanie. Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie wspólnie żyją różnorodne wspólnoty religijne, zapanował duch dialogu i pojednania..

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie