Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Święto Chrztu Pańskiego – 13.01.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Święto Chrztu Pańskiego – 13.01.2019r.

1.Dzisiaj składka przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie, a w przyszłą 3 niedziela miesiąca składka na potrzeby parafii – ogrzewanie kościoła.

2.Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Zofii Kamińskiej.

3.W czwartek obchodzimy w kościele Dzień Judaizmu.

4.W piątek rozpoczyna się tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. W piątek Caritas parafialny odmawia koronkę do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św.

5.W piątek od godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

6.Zakończyła się kolęda – wizyta duszpasterska. Bóg zapłać za miłe przyjęcie podczas kolędy. Bóg zapłać za ofiary składane z racji kolędy na tacę.

7.Można składać ofiary pieniężne na cele parafialne w zakrystii lub na konto parafialne. Wszystkim ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

8.W sobotę uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji. Odpust w naszym dekanacie w parafii św. J. Pelczara w Rzeszowie.

9.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Sikora Grzegorz, 2)Sikora Wiesław, 3)Stępień Maria, 4)Szybisz Urszula, 5)Blim Lucyna, 6)Piersiak Maria, 7)Kluz Zofia, 8)Rydel Renata, 9)Baraniecka Teresa, 10)Frączek Stanisław.

10.Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, w piątek i sobotę o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.
Dziś obchodzimy

św. Jadwigi Śląskiej, wspomnienie

Imieniny

Florentyny, Gawła

Myśl dnia
Piękno bez dobroci jest jak dom bez drzwi, okręt bez wiatru, źródło bez wody. przysłowie włoskie
Czytania

Rz 4, 13. 16-18 • Ps 105 • Łk 12, 8-12 liturgia dnia

Przejdź do paska narzędzi