Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkiego Postu „Ad Gentes” – 08.03.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkiego Postu „Ad Gentes” – 08.03.2020r.

1. Dzisiaj gościmy o. Ryszarda Redemptorystę, który głosi słowo Boże przygotowujące parafię do renowacji misji, które odbędą się przed odpustem 3 maja. To też niedziela „Ad Gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności
z Misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka do puszek jako pomoc na dzieła misyjne.

2. W środę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W czwartek o godz. 17:00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, również po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów.

4. W piątek o godz. 19:00 spotkanie dla młodzieży – kurs przedmałżeński. Można się jeszcze zapisywać w zakrystii lub dzwonić pod numer 883491495.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek
i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Maria Dec, 2)Magdalena Łach, 3)Anita Świątoniowska, 4)Maria Kiwała, 5)Tomasz Kiwała, 6)Zofia Ruszel, 7)Grażyna Puziewicz, 8)Marta Michnar, 9)Wiktoria Kawa, 10)Anna Kawa.

7. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:00 i Msza św. w niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15:15 i Msza św. o godz. 16:00. Zapraszam.

7. Parafia organizuje kurs przedmałżeński dla osób, które były już bierzmowane a chcą w przyszłości zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński. Do 8 marca proszę zapisywać się w zakrystii lub pod numerem telefonu 883 491 495. Planowane są spotkania w piątki o godz. 19:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 
Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..