Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 08.01.2017 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 08.01.2017 r.

1. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły. Tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego.

2. Trwa kolęda – wizyta Duszpasterska.
Plan kolędy: poniedziałek od godz. 15:00 – 20:00, środa od godz. 16:00 – 20:00, ewentualnie czwartek od godz. 16:00. Bóg zapłać za składane ofiary kolędowe na tacę.

3. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na ogrodzenie kościoła. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

4. W przyszłą niedzielę składka na ogrzewanie kościoła, bo trzecia niedziela miesiąca. Od października do grudnia zapłata za ogrzewanie kościoła wyniosła 2.500 zł. Bądźmy ofiarni.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Dorota Jaworska, 2)Maria Jaworska, 3)Danuta Cyrek, 4)Katarzyna Kwoka, 5)Krystyna Czyż, 6)Małgorzata Dral, 7)Halina Barszczowksa, 8)Jadwiga Watracz.

6. Msze święte w tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 7:00, w sobotę o godz. 17:00. Zapraszam. Różaniec w tym tygodniu prowadzi Róża Brzykowskiej Zdzisławy.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com

 


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi