Ogłoszenia duszpasterskie 17 niedziela zwykła 30.07.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 17 niedziela zwykła 30.07.2017r.


1. Dziś po Mszy św. Błogosławieństwo pojazdów i zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy organizowana przez MIVA Polska.

2. We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji. Przez pamięć o wielkich dziełach, których Bóg dokonał w naszym narodzie w tym miesiącu, a także odpowiadając na apel kościoła, powstrzymajmy się od spożywania napojów alkoholowych, nie częstujmy także nimi innych. Zachęcamy także do osobistej modlitwy intencji trzeźwości całej naszej parafii i narodu.

3. W środę po wieczornej Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla intronizacji NSPJ w naszej parafii za grzechy nasze i całego świata. Zapraszam.

4. W środę 2 sierpnia możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”. Warunki: 1) pobożne nawiedzenie Bazyliki, Sanktuarium lub Kościoła parafialnego, połączona z odmówieniem modlitw: Ojcze Nasz i Wierzę W Boga, 2) Sakrament Pokuty (może być przyjęty wcześniej), 3) Komunia św., 4) modlitwa w intencji Ojca Świętego.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota miesiąca; odwiedzimy chorych od godz. 8:00; spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17:00; w pierwszą sobotę Nabożeństwo Fatimskie z procesją z figurą i ze świecami wokół kościoła; zmiana tajemnic różańcowych o godz. 18.00. Zapraszam.

6. W tym tygodniu w piątek wyrusza 40. Rzeszowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie Mszą  św. O godz. 6:30 przy Rzeszowskiej Farze.

7. W przyszłą niedzielę 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. Składka przeznaczona będzie na cele diecezjalne. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rydzik Anny.

8. Radni Parafii dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na remont dzwonów – dzwonnicy. Bóg zapłać.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Grażyna Gdakowicz, 2) Beata Szuberla, 3)  Bronisława Szajnar, 4) Zofia Kusa, 5) Anetta Mendrala, 6) Marta Wisz,   7) Ewa Wisz, 8) Lucyna Dubiel,  9) Bogusława Lis, 10)Halina Raj.

10. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i czwartek tylko rano o godz. 7:00, w środę też rano o godz. 7:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Przejdź do paska narzędzi