Ogłoszenia duszpasterskie 16 niedziela zwykła 23.07.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 16 niedziela zwykła 23.07.2017r.


1. We wtorek 25 lipca święto św. Jakuba Apostoła i dawne wspomnienie św. Krzysztofa. W następną niedzielę po każdej Mszy św. Błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i modlitwy w intencji kierowców, by owocnie służyli bliźnim i uniknęli wypadków. W związku z obchodzonym XVIII Ogólnopolskim Tygodniem św. Krzysztofa pod hasłem „Niesiemy Miłosierdzie Drogami Świata” będzie w następną niedzielę zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy organizowane przez MIVA Polska.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Brzykowskiej Zdzisławy.

3. W środę 26 lipca wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu grupy dla intronizacji NSPJ w naszej parafii. Zapraszam.

4. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na remont dzwonnicy.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek  i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Joanna Papiernik, 2)Zdzisława Błońska, 3)Renata Nowak, 4)Teresa Grzesik, 5)Barbara Rejman, 6)Zofia Mazur, 7)Barbara Cyrnek,  8)Anna Socha,  9)Jolanta Sołtys, 10)Jadwiga Krzywdzik.

6. Msze święte w tygodniu, w poniedziałek, środę, piątek o godz. 7:00 i 18:00, we wtorek i czwartek tylko o godz. 7:00, w sobotę o godz. 18:00. W niedzielę na sumie Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Przejdź do paska narzędzi