Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela zwykła – 21.07.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela zwykła – 21.07.2019r.

1. W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefczyk Krystyny.

2. We wtorek święto św. Brygidy, patronki Europy.

3. W czwartek święto św. Jakuba apostoła dawne wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy świętej. Po mszach świętych zbiórka do puszek ofiar na pomoc dla misjonarzy pracujących w ciężkich warunkach – „Miva Polska” w związku z obchodem xx ogólnopolskiego tygodnia św. Krzysztofa – „Akcja 1 gr za 1 km na środki transportu dla misjonarzy”.

4. W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Dec Barbara, 2)Lasota Teresa, 3)Kawa Józefa, 4)Leśko Maria, 5)Domino Bogusława, 6)Długosz Renata, 7)Więcek Piotr, 8)Barnat Krystyna, 9)Płachta Stanisława, 10)Hazik Jakub.

6. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, w środę, w piątek, w sobotę o godz. 7:00 i 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00. W sobotę msze św. Ślubne o godz. 14:00 i 15:00. W sobotę o godz. 18:00 Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi