Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela zwykła – 21.07.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela zwykła – 21.07.2019r.

1. W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefczyk Krystyny.

2. We wtorek święto św. Brygidy, patronki Europy.

3. W czwartek święto św. Jakuba apostoła dawne wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy świętej. Po mszach świętych zbiórka do puszek ofiar na pomoc dla misjonarzy pracujących w ciężkich warunkach – „Miva Polska” w związku z obchodem xx ogólnopolskiego tygodnia św. Krzysztofa – „Akcja 1 gr za 1 km na środki transportu dla misjonarzy”.

4. W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Dec Barbara, 2)Lasota Teresa, 3)Kawa Józefa, 4)Leśko Maria, 5)Domino Bogusława, 6)Długosz Renata, 7)Więcek Piotr, 8)Barnat Krystyna, 9)Płachta Stanisława, 10)Hazik Jakub.

6. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, w środę, w piątek, w sobotę o godz. 7:00 i 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00. W sobotę msze św. Ślubne o godz. 14:00 i 15:00. W sobotę o godz. 18:00 Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPapieska Intencja Apostolstwa na czerwiec 2024

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi