Ogłoszenia duszpasterskie 15 Niedziela zwykła – 14.07.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 15 Niedziela zwykła – 14.07.2019r.

1. W środę od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Puziewicz Zofii.

3. W zakrystii lub na konto parafialne można wpłacać ofiary na remont ogrodzenia cmentarza parafialnego. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

4. W tym tygodniu 3 piątek miesiąca, Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny.

5. Za tydzień 3 niedziela miesiąca składka na potrzeby parafii.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Dec Grażyna, 2)Wcisło Andrzej, 3)Rzeszutko Barbara, 4)Stochla Anna, 5)Frączek Irena, 6)Machowska Anita, 7)Jacek Beata, 8)Cyrnek Małgorzata, 9)Skiba Bożena, 10)Kurcek Zenona, 11)Kurcek Ewa, 12)Sierżęga Magdalena.

7. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, w środę, w piątek i w sobotę, o godz. 7:00 i 18:00, w wtorek i w czwartek o godz. 7:00.
Kancelaria parafialna czynna w wtorek i w czwartek w okresie wakacji po mszy św. porannej.

8. W dniu 17 sierpnia (sobota) 2019 r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie i Sanoka oraz do Bazyliki ojców Jezuitów w Starej Wsi. Koszt 55 zł. Zapisy do końca lipca w zakrystii lub u pani katechetki.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi