Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela zwykła 17.07.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela zwykła 17.07.2016 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, składka na cele parafialne – na ogrodzenie kościoła.

2. W poniedziałki w tygodniu Nowenna do św. Antoniego Padewskiego.

3. Od 20.07. – 25 lipca w naszej diecezji odbywać się będą tzw. Dni w Diecezjach, w czasie których gościć będziemy młodzież z całego świata w drodze na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. W środę 20 lipca przeżywać będziemy trzecią rocznicę Ingresu do Katedry, Pasterza naszej diecezji Ks. Bpa Jana Wątrobę. Módlmy się w jego intencji.

4. W sobotę 23.07. Święto św. Brygidy, patronki Europy.

5. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża Józefczyk Krystyny.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Dorota Wiatr, 2)Lucyna Buk, 3)Ewa Misiewicz, 4)Helena Jachowicz, 5)Dominika Puziewicz, 6)Wioletta Dec, 7)Anna Kuna, 8)Zającowie.

7. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na dokończenie ogrodzenia wokół kościoła.

8. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców po każdej mszy św. i zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy organizowane przez MIVA Polska.

9. Dbajmy o porządek na cmentarzu, również odnośnie pochówku naszych krewnych zmarłych. Ogłoszenie w ubiegłą niedzielę odnośnie tej sprawy dotyczyło wszystkich parafian, a nie tylko rodziny, która pochowała śp. Stanisława Trzynę. Dokładny regulamin pochówku zmarłych będzie ogłoszony niebawem na nowej tablicy informacyjnej przy wejściu na cmentarz.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Mariusz Grzegorz Hipnar syn Adama i Lucyny Słowik, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Sabiną Sylwią Tama córka Franciszka i Marii Kurcek, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. zap. I

11. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, ale we wtorek i w czwartek o godz. 7:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com


Przejdź do paska narzędzi