Ogłoszenia duszpasterskie 14 Niedziela zwykła – 07.07.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 14 Niedziela zwykła – 07.07.2019r.

1. Dziś niedziela adoracyjna, po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15:30.

2. W środę od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Jest to równocześnie adoracja diecezjalna, zapraszam do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

3. W czwartek święto św. Benedykta, patrona Europy.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pierzchały Małgorzaty.

5. Bóg zapłać parafianom za przyjęcie pielgrzymów z Łańcuta.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Chmiel Bogumiła, 2)Hipnar Lucyna, 3)Cyrek Maria, 4)Płach Ewa, 5)Szubart Jolanta, 6)Lecka Stanisława, 7)Janik Agnieszka, 8)Plęs Jadwiga, 9)Dzimira Barbara, 10)Kuziara Maria, 11)Wilkos Beata.

7. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, w środę o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek o godz. 7:00, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 18:00. W przyszłą niedzielę na sumie i o godz. 16:00 Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na kwiecień 2019 brzmi:Intencja powszechna: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innym.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie