Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela zwykła – 28.06.2020r .

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela zwykła – 28.06.2020r .

1) Jutro uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła Msze św. o godz. 9:00 i 18:00. Składka przeznaczona na działalność stolicy apostolskiej.

2) W środę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne od godz. 17:00.

3) Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rydzik Anny.

4) W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17:00. Ze względu na epidemię nie ma odwiedzin chorych po domach. W pierwszą sobotę zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła radia Maryja i TV Trwam. Nie ma procesji Fatimskiej, ze względu na trwającą epidemię.

5) W poniedziałek po mszach św. młodzież z kl. VI mieszkająca na terenie naszej parafii, a nie uczęszczająca do SP w Strażowie otrzyma indeksy na spowiedź przed bierzmowaniem. Indeksy są w zakrystii.

6) W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 pierwsza komunia dla dzieci z klasy III. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Rzeszowie.

7) Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek na godz. 10:00 i sobotę proszę do sprzątania kościoła następujące osoby: 1)Barbara Koń, 2)Zofia Żołnierczyk, 3)Krzysztofa Zawadzka, 4)Anna Ruszel, 5)Agnieszka Bujniewicz, 6)Zofia Wilk, 7)Anna Bednarska, 8)Czesława Szubart, 9)Jolanta Rałowska, 10)Maciej Rałowski, 11)Magdalena Grabowska.

8) Spowiedź dzieci do pierwszej komunii św., rodziców, rodziny w sobotę od godz. 17:00 do 18:00.

9) Msze św. w tygodniu tylko o godz. 7:00 we wtorek i w czwartek, w te dni nie ma mszy św. W czasie wakacji po południu; w środę, piątek, w sobotę o godz. 7:00 i 18:00, a w uroczystość św. Piotra i Pawła o godz. 9:00 i 18:00 zapraszam.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi