Nowa strona internetowa Parafii Strażów

  • -

Nowa strona internetowa Parafii Strażów

Category : WYDARZENIA

Podstawowe informacje

Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej parafia.strazow.pl. Powstanie nowej strony parafia.strazow.pl oraz wielu innych inicjatyw jakie realizujemy, jest możliwe dzięki zaangażowaniu młodych członków Rady Parafialnej. Strona internetowa parafii jest prowadzona przez przedstawiciela Rady Parafialnej. Zawiera podstawowe informacje o parafii, duszpasterstwach, grupach parafialnych. Można tutaj znaleźć także zapowiedzi wydarzeń, kalendarium parafii, diecezji, bieżące informacje z życia parafii, komunikaty. Na stronie umieszczono również ciekawe artykuły z wielu dziedzin, linki do ciekawych stron. Odwiedzający znajdą tu także galerie zdjęć, dokumentujących wydarzenia. Zapraszamy do korzystania i sugestii.

Dotychczasowy portal parafii prowadzony był w systemie HTML w latach 2011-20015. Obecny portal przygotowany w miesiącach wrzesień – listopad 2015 roku został utworzony w systemie cms “WordPress”. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu tego serwisu.

Większość tekstów pochodzi z dotychczasowego portalu, z wydawnictw i materiałów Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. Zdjęcia pochodzą z archiwum parafii, ze strony: http://pixabay.com/, niektóre także ze strony: http://all-free-download.com/free-photos/ oraz ze archiwalnej stron parafialnej.

Stronę Parafii Strażów zaprojektowaliśmy tak aby Państwo mogli znaleźć wszelkie potrzebne informacje, dokumenty, wydarzenia, związane z naszą parafią.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony parafia.strazow.pl, zapoznawania się z wydarzeniami z życia parafii oraz częstego sprawdzania Aktualności. Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas wydarzeń.

Jeśli ktoś z Państwa chce umieścić na stronie  informacje, zdjęcia, prosimy o kontakt. Strona parafia.strazow.pl, na bieżąco będzie uaktualniana, zamieszczane będą wszelkie nowe informacje związane z wspólnotą parafialną, tym samym mamy nadzieję spełnić Państwa oczekiwania. Zapraszamy do odwiedzania strony.

Z wyrazami szacunku
Administrator strony

Prosimy o przesyłanie uwag i sugestii co do wyglądu i treści strony.


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi