Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2016 – NA ŻYWO!

  • 0

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2016 – NA ŻYWO!

Tegoroczny Koncert Jednego Serca Jednego Ducha odbędzie się 26 maja 2016, g. 19:00. Transmisja internetowa z wydarzenia będzie dostępna już od godz. 17:00.

Od 2003 roku gromadzimy się wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie, na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ, w parku Sybiraków. Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie. Wielbimy Boga za Jego obecność wśród nas. Chcemy budować wspólnotę, śpiewając razem najpiękniejsze piosenki religijne. Dziękujemy za Jana Budziaszka – inspiratora Koncertu, za Marcina Pospieszalskiego – kierownika muzycznego, za artystów z całej Polski, muzyków i chór, za wszystkich uczestników i dobroczyńców Koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”. Zapraszamy do włączenia się we wspólne dzieło Koncertu.

www.jednegoserca.pl

Jak można włączyć transmisję internetową?
– poprzez baner widoczny na stronie głównej Koncertu: jednegoserca.pl

– poprzez stronę internetową Katolickiej Telewizji Serbinów: tv.serbinow.pl
– poprzez stronę internetową Telewizji Rzeszów Na Żywo: rzeszownazywo.pl
– kanał YouTube: youtube.com/jednegosercapl
– wpis na profilu Facebook: facebook.com/jednego.serca.jednego.ducha
– wpis na profilu Twitter: twitter.com/KoncertJSJD

Transmisja internetowa rozpocznie się od godz. 17:00.

W moim kraju YouTube nie pozwala na dostęp do transmisji, jak będę mógł oglądnąć Koncert?
Telewizja Rzeszów Na Żywo udostępnia transmisję z własnych serwerów. Dodatkowo po godz. 21, można nas oglądać poprzez TV Trwam – drogą naziemną, satelitarną jak również internetową: http://tv-trwam.pl/na-zywo

Transmisja radiowa:
– Radio VIA
– RDN Małopolska
– RDN Nowy Sącz


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi