Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii p.w. NMP Królowej Polski i Św. Antoniego z Padwy w Strażowie

  • 0

Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii p.w. NMP Królowej Polski i Św. Antoniego z Padwy w Strażowie

    W czwartek 26 maja 2016 r. obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Po uroczystej Mszy św. o godz. 9.00. ulicami naszej parafii wyruszyła procesja do czterech ołtarzy ,,Strażów-Kamieniec”. Zgodnie z tradycją poszczególne ołtarze przygotowali mieszkańcy parafii. Tegoroczne ołtarze na Boże Ciało przygotowano u państwa: Świerk, Wolanin, Nowak i Barszczowskich. Wszystkim zaangażowanym przy strojeniu przepięknych ołtarzy należą się podziękowania.

“Ja jestem Chlebem życia, kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął;
a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie.”

« 1 z 7 »


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi