Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii p.w. NMP Królowej Polski i Św. Antoniego z Padwy w Strażowie

  • 0

Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii p.w. NMP Królowej Polski i Św. Antoniego z Padwy w Strażowie

    W czwartek 26 maja 2016 r. obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Po uroczystej Mszy św. o godz. 9.00. ulicami naszej parafii wyruszyła procesja do czterech ołtarzy ,,Strażów-Kamieniec”. Zgodnie z tradycją poszczególne ołtarze przygotowali mieszkańcy parafii. Tegoroczne ołtarze na Boże Ciało przygotowano u państwa: Świerk, Wolanin, Nowak i Barszczowskich. Wszystkim zaangażowanym przy strojeniu przepięknych ołtarzy należą się podziękowania.

“Ja jestem Chlebem życia, kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął;
a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie.”

« z 7 »


Liturgia Dnia

Papieska Intencja Apostolstwa na październik 2022

O Kościół otwarty na wszystkich
Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

Przejdź do paska narzędzi