KOMUNIKATY KURII – I Niedziela Adwentu 29.11.2020 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – I Niedziela Adwentu 29.11.2020 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. W drugą niedzielę Adwentu (6 grudnia br.) będziemy obchodzić 21. Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie.

2. W przyszłym tygodniu zostaną przekazane decyzje biskupa Jana Wątroby dotyczące organizacji zastępczej formy wizyty duszpasterskiej w naszej diecezji oraz materiały pomocnicze do ogólnodiecezjalnej modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

3. Parafia św. Józefa w Rzeszowie na Staromieściu zaprasza na Noc Nikodema w każdy czwartek Adwentu (3, 10 i 17 grudnia) oraz we wszystkie pierwsze czwartki miesiąca w ciągu roku. Przebieg Nocy Nikodema wygląda następująco: rozpoczęcie o godz. 18.00 celebracją Eucharystii, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, możliwość spowiedzi lub rozmowy z księdzem oraz modlitwa i adoracja w ciszy. Na zakończenie adoracji o godz. 22.00 sprawowana jest Msza św.


Przejdź do paska narzędzi