KOMUNIKATY KURII – 7. Niedziela Zwykła, 20.02.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 7. Niedziela Zwykła, 20.02.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. Zapraszamy wszystkich kapłanów do udziału w wielkopostnym dniu skupienia, według następującego porządku: w sobotę, 5 marca 2022 r., o godz. 10.00 – w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim oraz o godz. 14.00 w sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. W poniedziałek, 7 marca 2022 r. o godz. 15.00 oraz o godz. 19.00 w Domu Diecezjalnym Tabor w Rzeszowie.

2. Zachęcamy do przeprowadzenia w dniach 3 – 11 marca 2022 r. Nowenny za kapłanów oraz w intencji nowych powołań kapłańskich za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.

3. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski wzywa do modlitwy o pokój na Ukrainie. W tym celu należy podczas Mszy św. dołożyć stosowne wezwanie w modlitwie wiernych a na zakończenie celebracji odśpiewać Suplikacje.

4. Referat Misyjny informuje o konkursie piosenki misyjnej dla przedszkolaków. Szczegóły na stronie www.misje.rzeszow.pl.


Papieska intencja na lipiec 2022

Za osoby starsze

Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.

Przejdź do paska narzędzi