Dziękując Panu za Stary 2015 Rok – Wspólnie przywitajmy Nowy 2016

  • 0

Dziękując Panu za Stary 2015 Rok – Wspólnie przywitajmy Nowy 2016

Category : WYDARZENIA

W tym tygodniu pożegnamy 2015 rok i powitamy rok 2016. Niech będzie to okazja nie tylko do zabawy, ale i do przyjścia na modlitwę do naszej świątyni. W ostatni dzień roku, w czwartek, 31 grudnia, w czasie Mszy Św. o godz. 16.00 podziękujemy Dobremu Bogu za wszelkie łaski i dary, jakich udzielił nam Bóg w roku 2015. Odśpiewamy też uroczyste „Te Deum”, za które można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z naszych Parafian będą żegnać Stary Rok i witać Nowy Rok na wspólnotowych balach czy przyjęciach. Wszystkich pozostających w swych domach zapraszamy do naszej świątyni w czwartek, w Sylwestra, na godz. 16.00, na Mszę Św. dziękczynno – błagalną.

W piątek 1 stycznia 2016 r. UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – NOWY ROK – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. jak w każdą niedzielę tj.: 8:00, 10:30, 16:00. Nie obowiązuje post.


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi