Zaproszenie na Jasełka w Strażowie

  • 0

Zaproszenie na Jasełka w Strażowie

Category : WYDARZENIA

Zapraszamy wszystkich parafian, mieszkańców oraz gości Naszego Sołectwa Strażów na Jasełka „Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką…” w wykonaniu uczniów ZS w Strażowie oraz TOWARZYSTWA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO „STRAŻOWIANIE”, które odbędą się w dniu: 6 stycznia 2016 r. (środa) o godz.10.30 w Kościele Parafialnym w Strażowie.


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..