Zaproszenie na Jasełka w Strażowie

  • 0

Zaproszenie na Jasełka w Strażowie

Category : WYDARZENIA

Zapraszamy wszystkich parafian, mieszkańców oraz gości Naszego Sołectwa Strażów na Jasełka „Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką…” w wykonaniu uczniów ZS w Strażowie oraz TOWARZYSTWA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO „STRAŻOWIANIE”, które odbędą się w dniu: 6 stycznia 2016 r. (środa) o godz.10.30 w Kościele Parafialnym w Strażowie.


Ograniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi