Akcja Katolicka Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na rekolekcje online

  • 0

Akcja Katolicka Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na rekolekcje online

Category : Komunikaty Kurii

Akcja Katolicka Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na rekolekcje wielkopostne. Konferencje będą publikowane w kolejne niedziele Wielkiego Postu na kanale YouTube na profilu Akcja Katolicka Rzeszów. Pierwszą katechezę, 21 lutego 2021 r., wygłosił ks. Stanisław Potera, diecezjalny asystent Akcji Katolickiej Diecezji Rzeszowskiej.


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na luty 2021 brzmi:Intencja powszechna – Przemoc w stosunku do kobiet Módlmy się w intencji kobiet – ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane.

Przejdź do paska narzędzi