Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w Strażowie [Zdjęcia, Wideo]

  • 0

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w Strażowie [Zdjęcia, Wideo]

Category : WYDARZENIA

Kto spożywa moje ciało i Krew moją pije,
Trwa we mnie, a Ja w nim, będzie żył na wieki.
Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba.
Jeśli kto ten chleb spożywa, będzie żył na wieki.

15 czerwca 2017 r., w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, o godz. 9.00 w kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski w Strażowie rozpoczęła się Msza św., której przewodniczył Proboszcz Ks. kanonik Edward Wnęk. W koncelebrze uczestniczył ks. Tadeusz Chmiel. Na Mszy św. były obecne władze sołectwa i samorządowe, nauczyciele i uczniowie, stowarzyszenia, goście.

Relacja zdjęciowa: Str@żów.pl

Zapraszamy do galerii  zdjęć z fotorelacji z Procesji Bożego Ciała w Strażowie [Zdjęcia wysokiej jakości]

Zapraszamy na Video relację z uroczystości

 


Ograniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi