Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w Strażowie [Zdjęcia, Wideo]

  • 0

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w Strażowie [Zdjęcia, Wideo]

Category : WYDARZENIA

Kto spożywa moje ciało i Krew moją pije,
Trwa we mnie, a Ja w nim, będzie żył na wieki.
Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba.
Jeśli kto ten chleb spożywa, będzie żył na wieki.

15 czerwca 2017 r., w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, o godz. 9.00 w kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski w Strażowie rozpoczęła się Msza św., której przewodniczył Proboszcz Ks. kanonik Edward Wnęk. W koncelebrze uczestniczył ks. Tadeusz Chmiel. Na Mszy św. były obecne władze sołectwa i samorządowe, nauczyciele i uczniowie, stowarzyszenia, goście.

Relacja zdjęciowa: Str@żów.pl

Zapraszamy do galerii  zdjęć z fotorelacji z Procesji Bożego Ciała w Strażowie [Zdjęcia wysokiej jakości]

Zapraszamy na Video relację z uroczystości

 


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..