Rzeszowska Procesja Różańcowa

  • 0

Rzeszowska Procesja Różańcowa

Category : Komunikaty Kurii

W niedzielę, 1 października 2023 r. ulicami Rzeszowa przeszła Procesja Różańcowa. nabożeństwu przewodniczył bp Jan Wątroba.
1 października 2023 r. o godz. 15.00 przy krzyżu upamiętniającym ofiary komunizmu na Placu Śreniawitów w Rzeszowie rozpoczęła się Rzeszowska Procesja Różańcowa. Nabożeństwo, któremu przewodniczył bp Jan Wątroba, rozpoczęło się Koronką do Bożego Miłosierdzia przy Krzyżu Ofiar Komunizmu prowadzoną przez ks. Stanisława Poterę, Diecezjalnego Asystenta Akcji Katolickiej. Uczestnicy procesji przeszli ulicami Szopena, al. Lubomirskich, 3 Maja i ul. Sokoła do Bazyliki Bernardynów.

Organizatorem procesji była Rada Ruchów i Stowarzyszeń Diecezji Rzeszowskiej przy koordynacji ks. Rafała Flaka, Dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Kurii diecezjalnej.

Udostępnij

Przejdź do paska narzędzi