Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela zwykła – 4.02.2018 r.

  • 0

Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela zwykła – 4.02.2018 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, Wystawienie Najświętszego Sakramentu, po południu o godz.15:30, Adoracja i msza święta o godz. 16:00. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.

2. We wtorek po mszy świętej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, społeczne i rodzinne.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kłęk Haliny.

4. Radni parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na potrzeby parafii. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji kolędy.

6. W przyszłą niedzielę 11 lutego 25 Światowy Dzień Chorego.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Gunia Andrzej, 2)Naróg Marta, 3)Liskowicz Beata, 4)Machowska Helena, 5)Grudniewicz Elza, 6)Cisek Ewa, 7)Mamczur Renata, 8)Sałek Bożena, 9)Foryt Wioletta, 10)Peszko Halina, 11)Chlebek Paulina.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, w sobotę o godz. 7:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi