Ogłoszenia duszpasterskie Poniedziałek Wielkanocny – 02.04.2018 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Poniedziałek Wielkanocny – 02.04.2018 r.

1. Dziś składka na KUL i na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17:00. W pierwszą sobotę Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00 i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Składka na Radio Maryja I TV Trwam, zmiana tajemnic różańcowych. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Bury Stanisława.

3. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii.

4. W przyszłą niedzielę Miłosierdzia Bożego przed ołtarzem do kosza można składać ofiary ze skarbonki Jałmużna Wielkopostna na cele Caritasu – pomoc dla potrzebujących. Składka z niedzieli na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na wtorek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Mazur Magdalena, 2)Dziadosz Alicja, 3)Malec Halina, 4)Ignac Katarzyna, 5)Gunia Jadwiga, 6)Szczepek Katarzyna, 7)Ćwikła Magdalena, 8)Gunia Teresa, 9)Popek Bogumiła, 10)Kuraś Robert, 11)Halak Urszula, 12)Kania Anna.

6. Bóg zapłać rodzicom komunijnym za ubranie świątyni na Święta Wielkanocne (ciemnica i Grób Pański).

7. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Marek Marcin Przepłata syn Kazimierza i Eugenii Luch, ur. w Przeworsku, pochodzący z Pełkiń, zam. Krasne parafia Strażów z Izabelą Karoliną Mazur, córka Stanisława i Ewy Stępień, ur. w Rzeszowie, zam. w Krasnem, Parafia Strażów. Zap II.

13 rocznica śmierci Św. Jana Pawła II. Pamiętamy! [VIDEO]


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Zapraszamy na fotorelacje z Triduum Paschalnego w parafii Strażów 

Wielki Piątek w Parafii Strażów
Święcenie pokarmów w Parafii Strażów
Liturgia Wigilii Paschalnej w Parafii Strażów
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego w Parafii Strażów


Przejdź do paska narzędzi