Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – 30.12.2018 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – 30.12.2018 r.

1. Jutro 31 grudnia zakończenie 2018 roku, Msza św. i Nabożeństwo Dziękczynne o godz. 16:00.

2. We wtorek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i pierwszy dzień roku 2019 r. Msze św. Jak w każdą niedzielę.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16:00 i Msza św. z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00.
Odwiedziny chorych od godz. 8:00. W pierwszą sobotę Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne i Msza św. o godz.17:00, zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam.

4. W przyszłą niedzielę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to Misyjny Dzień Dzieci. Składka przeznaczona na misje. Po każdej Mszy św. Poświęcenie kadzidła i kredy. Na sumie o godz. 10:30 zapraszamy dzieci i dorosłych w strojach królewskich z koronami na głowach, odbędzie się uroczysta procesja jako Orszak Trzech Króli. W tym dniu jest 34 rocznica konsekracji ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego, modlimy się w intencji Księży Biskupów.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Krystyny Józefczyk.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Wiesława Płonka, 2) Justyna Gunia, 3) Agnieszka Ryś, 4) Jolanta Rożek, 5) Katarzyna Kloc, 6) Marzena Ślemp, 7) Mariola Mokrzycka, 8) Renata Koszela, 9) Elżbieta Cyran, 10) Monika Grabowska, 11) Anna Rajzer.

7. Msze św. w tym tygodniu poniedziałek godz. 16:00, środa, czwartek godz. 7:00, piątek, sobota godz. 7:00 i 17:00.

8. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska:

poniedziałek od. godz. 9:00-12:00
ks. proboszcz od P. Salachów w stronę Grunwaldu,

ks. Diakon od sklepu Rumana tam gdzie skończył w stronę  Olszyn do końca.

Dalsza część wizyty duszpasterskiej po nowym roku od środy do soboty będzie kolędował tylko ks. Proboszcz od pomnika Grunwaldu po prawej stronie co kościół.
Środa, czwartek od godz. 15:00 – 20:00, sobota od godz. 9:00- 15:00.Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi