Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – 30.12.2018 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – 30.12.2018 r.

1. Jutro 31 grudnia zakończenie 2018 roku, Msza św. i Nabożeństwo Dziękczynne o godz. 16:00.

2. We wtorek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i pierwszy dzień roku 2019 r. Msze św. Jak w każdą niedzielę.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16:00 i Msza św. z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00.
Odwiedziny chorych od godz. 8:00. W pierwszą sobotę Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne i Msza św. o godz.17:00, zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam.

4. W przyszłą niedzielę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to Misyjny Dzień Dzieci. Składka przeznaczona na misje. Po każdej Mszy św. Poświęcenie kadzidła i kredy. Na sumie o godz. 10:30 zapraszamy dzieci i dorosłych w strojach królewskich z koronami na głowach, odbędzie się uroczysta procesja jako Orszak Trzech Króli. W tym dniu jest 34 rocznica konsekracji ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego, modlimy się w intencji Księży Biskupów.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Krystyny Józefczyk.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Wiesława Płonka, 2) Justyna Gunia, 3) Agnieszka Ryś, 4) Jolanta Rożek, 5) Katarzyna Kloc, 6) Marzena Ślemp, 7) Mariola Mokrzycka, 8) Renata Koszela, 9) Elżbieta Cyran, 10) Monika Grabowska, 11) Anna Rajzer.

7. Msze św. w tym tygodniu poniedziałek godz. 16:00, środa, czwartek godz. 7:00, piątek, sobota godz. 7:00 i 17:00.

8. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska:

poniedziałek od. godz. 9:00-12:00
ks. proboszcz od P. Salachów w stronę Grunwaldu,

ks. Diakon od sklepu Rumana tam gdzie skończył w stronę  Olszyn do końca.

Dalsza część wizyty duszpasterskiej po nowym roku od środy do soboty będzie kolędował tylko ks. Proboszcz od pomnika Grunwaldu po prawej stronie co kościół.
Środa, czwartek od godz. 15:00 – 20:00, sobota od godz. 9:00- 15:00.Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi