Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 20.05.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 20.05.2018r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca składka na potrzeby parafii i na działalność Radia Via.

2. Dziś kończy się okres Wielkanocny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Brzykowskiej Zdzisławy.

3. W Poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła.

4. W Środę o godz. 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu I adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego I Wiecznego Kapłana.

6. W Przyszłą Niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Jolanta Pasierb, 2)Sławomir Wedman, 3)Renata Krupa, 4)Jadwiga Pomykała, 5)Zofia Kamińska, 6)Renata Kamińska, 7)Anita Małecka, 8)Halina Krajka, 9)Małgorzata Lisak, 10)Aneta Dąbrowska.

8. Zapowiedzi przedślubne:

1.Rafał Paweł Karnas, syn Grzegorza i Małgorzaty Filip, ur. w Rzeszowie, zam. w Łące Parafia Łąka z Małgorzatą Joanną Błońska, ur. w Rzeszowie, zam. w Parafii Strażów. Zap. III

2.Bartosz Ryszard Zdeb syn Adama i Anny Flak, ur. w Rzeszowie, zamieszkały w Parafii Strażów z Urszulą Wandą Chmielowską córka Zbigniewa i Elżbiety Chmiel, ur. w Sokołowie Małopolskim zam. W Parafii Strażów. Zap. II.

9. W tygodniu Majówka o godz. 17:30 i msza św., w niedzielę 15:30 koronka, majówka i o godz. 16:00 msza święta. w czwartek , piątek i sobotę msza św. o godz. 7:00 i 18:00.

10. W Czwartek 31 Maja 2018r. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godz. 7:30, 9:30 z procesją do 4 Ołtarzy i 16:00. Zapraszam.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi