Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13.05.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13.05.2018r.

1. W środę święto św. Andrzeja Boboli. O godz. 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. W piątek Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Haliny Kłęk.

3. W sobotę 19 maja o godz. 10:00 w katedrze Rzeszowskiej Święcenia Kapłańskie – modlimy się w intencji Neoprezbiterów.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego.  W naszej parafii o godz. 10:30 rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź codziennie przed Mszą świętą. Próba w środę po Mszy świętej.

5. W przyszłą niedzielę 18-ta rocznica Sakry Biskupiej księdza Biskupa Ordynariusza, modlimy się w jego intencji.

6. Za tydzień składka przeznaczona na potrzeby parafii bo trzecia niedziela miesiąca. Nie zapłacony jest jeszcze remont dzwonnicy. Bądźmy ofiarni. Można też składać ofiary w zakrystii u radnych lub na konto parafialne. Bóg zapłać.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Agnieszka Drągowska, 2)Marzanna Kurcek, 3)Mariola Żabczak, 4)Joanna Wiśniewska, 5)Andżelika Kot, 6)Piotr Pawul, 7)Anna Ciasnocha, 8)Irena Kwoka, 9)Barbara Sadowska, 10)Barbara Magierowska, 11)Marzena Kłoda.

8. Zapowiedzi przedślubne:

1.Rafał Paweł Karnas, syn Grzegorza i Małgorzaty Filip, ur. w Rzeszowie, zam. w Łące Parafia Łąka z Małgorzatą Joanną Błońska, ur. w Rzeszowie, zam. w Parafii Strażów. Zap. II.

2.Bartosz Ryszard Zdeb syn Adama i Anny Flak, ur. w Rzeszowie, zamieszkały w Parafii Strażów z Urszulą Wandą Chmielowską córka Zbigniewa i Elżbiety Chmiel, ur. w Sokołowie Małopolskim zam. W Parafii Strażów. Zap. I

9. Majówka w tygodniu o godz. 17:30 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:30 koronka, majówka i msza św. We wtorek Msza św. o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę chrzest dziecka.

Nasz kleryk Jakub Gunia przyjął święcenia diakonatu [FOTO]


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Przejdź do paska narzędzi