Ogłoszenia duszpasterskie 7 Niedziela Zwykła – 19.02.2017 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 7 Niedziela Zwykła – 19.02.2017 r.

1. Dziś składka na ogrzewanie kościoła.

2. W środę święto katedry św. Piotra Apostoła. W środę o godz. 18:00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

3. W piątek o godz. 18:00 Msza święta z udziałem kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, a po niej egzamin diecezjalny i dekanalny z udziałem wizytatora diecezjalnego i ks. Dziekana.

4. W niedzielę na sumie o godz. 10:30 błogosławieństwo i rozdanie krzyży i książeczek kandydatom do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszam na Msze św. Rodziców bierzmowanych. Po sumie spotkanie z rodzicami bierzmowanych i próba kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

5. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła.

6. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża Kamińskiej Zofii.

7. W czwartek po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu Grupy dla Intronizacji NSPJ w Parafii.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji kolędy.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Jadwiga Kowalczyk, 2)Jadwiga Laskowska, 3)Monika Stysiał, 4)Anna Kulig, 5)Halina Dąbrowska, 6)Urszula Bytnar, 7)Monika Zdeb, 8)Łukasz Laskowski, 9)Magdalena Olszańska.

10. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 7:00 i 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi