Ogłoszenia duszpasterskie 6 Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 6 Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017r.

1. Dziś taca na Radio VIA, a po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na pomoc dla Syrii.

2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe czyli dni modlitw o urodzaje i Błogosławieństwo Boże w pracy.

3. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy modlitewnej za grzechy nasze i całego świata.

4. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. W piątek o godz. 18:00 Msza św.
i spotkanie młodzieży z klasy II gimnazjalnej z całej parafii jako przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

5. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszach świętych będzie można złożyć do puszek ofiarę na wycieczkę dla Scholi i ministrantów z parafii jako podziękowanie za całoroczną posługę,  śpiew w liturgii podczas uroczystości. Bądźmy hojni.

6. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła i naprawę urządzeń przy dzwonnicy.

7. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Krystyna Pitera, 2)Aldona Bałuszyńska, 3)Anna Kopeć, 4)Agata Czarnożycka, 5)Magdalena Dybowska, 6)Barbara Krupa, 7)Dorota Śmigiel, 8)Katarzyna Świerk, 9)Małgorzata Mendrala.

9. W tygodniu Nabożeństwa Majowe ku czci NMP o godz. 18:00 i Msza św., w niedzielę Majówka o godz. 15:45 i Msza św., ale w środę i w piątek Msza św. również rano o godz. 7:00,w sobotę Chrzest dziecka.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:  
1)Damian Jerzy Ataman, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Joanną Moniką Husiatyńską, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. Horyniec Zdrój, parafia Horyniec Zdrój. Zap. III.
2)Dariusz Mateusz Antonik syn Mariana i Czesławy Oleszycka, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. w Młodowie, Parafia Młodów z Katarzyną Marią Płach, córka Janusza i Ewy Gwizdak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap III.
3)Konrad Filip Rakszawski, stan wolny, syn Wiesława Stopyry i Wandy Rakszawskiej, ur. w Rzeszowie, zam. W Parafii Leżajsk oo. Bernardyni z Ewą Marią Trzyna, stan wolny, córka Krzysztofa i Beaty Stefanowskiej, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. II.
 4)Łukasz Marek Barnat, stan wolny, syn Bogusłwa i Ireny Drabicka, ur. w Łańcucie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Anną Możdżeń, stan wolny, córka Janusza i Renaty Trawka, ur. w Rzeszowie, zam. w Malawie, Parafia Malawa. Zap. I


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Papieska Intencja Apostolstwa na czerwiec 2024

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi