Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Zwykła – 5.02.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Zwykła – 5.02.2017r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15:30 i Adoracja do godz. 16:00, potem Msza święta. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.

2. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii.

3. W piątek o godz. 17:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefczyk Krystyny.

4. W sobotę 11 lutego 24 światowy Dzień Chorego. Zapraszam chorych, starszych na Msze św. z namaszczeniem chorych na godz. 8:30. Po południu nie będzie mszy świętej.

5. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła, dotychczasowym ofiarodawcom składamy bóg zapłać.

6. Bóg zapłać za ofiary składane z racji kolędy na tacę.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Zofia Barszczowska, 2)Krystyna Gunia, 3)Bogusława Panek, 4)Urszula Wisz, 5)Bogusława Mazur, 6)Małgorzata Głowiak, 7)Urszula Głowiak, 8)Anna Zdeb.

8. Msze święte w tygodniu o godz. 17:00, w środę i w piątek o godz. 7:00 i 17:00, a w sobotę tylko o godz. 8:30.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi