Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Zwykła – 5.02.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Zwykła – 5.02.2017r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15:30 i Adoracja do godz. 16:00, potem Msza święta. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.

2. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii.

3. W piątek o godz. 17:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefczyk Krystyny.

4. W sobotę 11 lutego 24 światowy Dzień Chorego. Zapraszam chorych, starszych na Msze św. z namaszczeniem chorych na godz. 8:30. Po południu nie będzie mszy świętej.

5. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła, dotychczasowym ofiarodawcom składamy bóg zapłać.

6. Bóg zapłać za ofiary składane z racji kolędy na tacę.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Zofia Barszczowska, 2)Krystyna Gunia, 3)Bogusława Panek, 4)Urszula Wisz, 5)Bogusława Mazur, 6)Małgorzata Głowiak, 7)Urszula Głowiak, 8)Anna Zdeb.

8. Msze święte w tygodniu o godz. 17:00, w środę i w piątek o godz. 7:00 i 17:00, a w sobotę tylko o godz. 8:30.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi