Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Wielkanocna- 19.05.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Wielkanocna- 19.05.2019r.

1. W poniedziałek 19 rocznica sakry biskupiej księdza biskupa ordynariusza, modlimy się w jego intencji.

2. We czwartek od godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 10:30 Msza św. w intencji OSP w Strażowie z okazji św. Floriana.

5. W zakrystii lub na konto parafialne można składać ofiary pieniężne na ogrodzenie cmentarza.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Lewczak Edyta, 2)Ludwiniak Jagoda, 3)Kunysz Iwona, 4)Nycz Urszula, 5)Ruman Anna, 6)Puziewicz Edyta, 7)Michno Teresa, 8)Skalniak Katarzyna, 9)Maria Domino, 10)Monika Łuczyk.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1) Piotr Michał Cyrnek, stan wolny, syn Wojciecha i Wandy Pikor, ur. w Rzeszowie, zam. w Łące, parafia Łąka z Eweliną Michno, stan wolny, córka Janusza i Małgorzaty Małek, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. III
2)Bartłomiej Michał Kopeć, st. wolny, syna Antoniego i Anny Bartman, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów z Małgorzatą Anną Wojtyszyn, st. wolny, córka Mariana i Krystyny Kołodziej, ur. w Lubaczowie, zam. Basznia Górna, parafia Basznia Dolna. Zap. II
3)Marek Łój, st. wolny, syn Zenona i Lilli Grum, ur. w Biłgoraju, zam. w parafii Biłgoraj p.w. św. Marii Magdaleny z Angeliką Sadoń, st. wolny, córka Krzysztofa i Doroty Syta, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. II

8. W tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 i 18:00. Nabożeństwo Majowe w tygodniu o godz. 18:00 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:45 i Msza św.

9. Organizatorzy prymicji zapraszają w czwartek 23.V. na godz. 19:00 do domu strażaka na spotkanie dotyczące przygotowań parafii do prymicji diakona Jakuba. Zapraszamy osoby chętne pomóc do udziału w spotkaniu.

Fotorelacja z udzielenia Sakramentu Bierzmowania 14 05 2019


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Przejdź do paska narzędzi