Ogłoszenia Duszpasterskie 4 Niedziela zwykła – 31.01.2016 r.

 • 0

Ogłoszenia Duszpasterskie 4 Niedziela zwykła – 31.01.2016 r.

 1. W poniedziałek o godz. 17:30 zbiórka ministrantów. Obecność obowiązkowa.

 1. Wtorek 2 lutego ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Na liturgię przynosimy gromnicę, dzieci komunijne na godz. 17:00 przynoszą świecę od chrztu świętego. Święto Ofiarowania Pańskiego to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona będzie na klasztory konteplacyjne w diecezji. Msze św. 2 lutego o godz. 8:00 i 17:00.

 1. W środę po Mszy św. wieczornej adoracja N.S. wynagradzająca za grzechy świata i w parafii. Zapraszam. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji Kolędy.

 1. W tym tygodniu przypada I-y czwartek, I-y piątek i I-a sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17:00 spotkanie dla bierzmowanych. W pierwszy piątek od godz. 8:00 odwiedziny chorych z N.S., spowiedź od godz. 16:00. W pierwszą sobotę zmiana tajemnic różańcowych i składka na Dzieła Radia Maryja I TV Trwam.

 1. 6 lutego w I-ą sobotę Msza św. o godz. 9:00 połączona w parafii z dniem chorych. Nie ma Mszy św. po południu. Po mszy św. w salce katechetycznej Caritas Parafialny zaprasza chorych i starszych na spotkanie przy herbatce.

 1. Można składać ofiary pieniężne u radnych w salce katechetycznej i w zakrystii na dokończenie ogrodzenia przy kościele.

 1. Przypominamy o zapisach na wyjazd na ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY DO KRAKOWA. Zapisy do końca lutego. Formularze i dodatkowe informacje dostępne za ławkami.

 1. Do rozebrania dekoracji świątecznej (choinek i szopki) proszę rodziców komunijnych z kl. III i Strażaków. Bóg zapłać.

 1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Wisz Urszula, 2) Mazur Bogusława, 3) Głowiak Małgorzata, 4) Głowiak Urszula, 5) Zdeb Anna, 6) Rabczak Barbara, 7) Jachowicz Jowita, 8) Ząbek Wanda.
  Na poniedziałek grupa informuje w zakrystii, o której godzinie będą sprzątać kościół.


 1. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, w wtorek o godz. 8:00 i 17:00, a w sobotę tylko o godz. 9:00.

  INTENCJE MSZALNE – 01.02. – 07.02.2016 r.


  Niech Maryja Królowa wyprasza
  u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
  potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi