Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela zwykła – 03.02.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela zwykła – 03.02.2019r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, składka na cele diecezjalne, Adoracja Najświętszego Sakramentu, po południu od godz. 15:30.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zbiórka ministrantów i lektorów w czwartek po Mszy św. wieczornej.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Laskowskiej Władysławy.

4. W sobotę od godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji kolędy.

6. Można wpłacać w zakrystii lub na konto parafialne ofiary na cele parafialne.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Gunia Anna, 2)Szlosek Monika, 3)Gaweł Tomasz, 4)Muroń Bogda, 5)Gaweł Katarzyna, 6)Paszek Ewa, 7)Sojka Magdalena, 8)Gaweł Renata, 9)Dziadosz Alicja, 10)Mazur Magdalena, 11)Malec Halina.

8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Michał Leśko, stan wolny, syn Marka i Danuty Bomba ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Sandrą Al-Azazi, stan wolny, córka Abdel Hady i Marty Siwa, ur. w Rzeszowie, zam. w Łukawcu, parafia Łukawiec p.w. Piotra i Pawła. Zap I

9. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godz. 17:00, we wtorek, w środę, w czwartek, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi