Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Wielkanocna- 12.05.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Wielkanocna- 12.05.2019r.

1. Dziś Pierwsza Komunia Święta w parafii i rozpoczęcie białego tygodnia dla dzieci z kl. III SP, a także rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne – modlimy się o powołania z naszej parafii.

2. W poniedziałek spowiedź od godz. 17:00 – 18:00 dla kandydatów i ich rodzin którzy przyjmą Sakrament Bierzmowania we wtorek w Krasnem o godz. 18:00.

3. We wtorek święto św. Macieja Apostoła.

4. W środę i w piątek po Mszy św. wieczornej próba dla dzieci, które przeżywają rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, która odbędzie się 19 maja w niedzielę o godz. 10:30. Spowiedź dla nich i ich rodzin codziennie przed Mszą św.

5. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli.

6. W piątek Caritas Parafialny odmawia koronkę do Miłosierdzia Bożego.

7. Za tydzień 3 niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii i na działalność Katolickiego Radia Via.

8. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, szczególnie rodzicom komunijnym na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Marta Wisz 2)Ewa Wisz 3)Lucyna Dubiel 4)Bogusława Lis 5)Halina Raj 6)Joanna Zygo – Pracz 7)Agnieszka Pracz 8)Gabriela Madera 9)Edyta Goch 10)Ewa Gembarowska.

10. We czwartek od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

11. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00, Nabożeństwo Majowe o godz. 18:00 i Msza św., w niedzielę Nabożeństwo Majowe o godz. 15:45 i Msza św.

12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1) Kamil Gabriel Grabowski, stan wolny, s. Stanisława i Michaliny, Sobczyszyn, ur. Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów z Julitą Katarzyną Cyrnek, st. wolny, córka Bogdana i Marii Pasierb, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie parafia Strażów. Zap. III
2) Karol Cieślicki, stan wolny, syn Adama i Janiny Buda, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów z Karoliną Wiolettą Skrobacz, st. wolny, córka Kazimierza i Urszuli Rutkowska, ur. w Rzeszowie, zam. W Strażowie, parafia Strażów. Zap. III
3) Marcin Krupa, stan wolny, syn Adama i Zdzisławy Szczepańska, ur. w Rzeszowie, zam. w Malawie, parafia Malawa z Klaudią Marią Nycz, st. wolny, córka Wacława i Beaty Drżał, ur. w Rzeszowie. zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. III
4) Piotr Michał Cyrnek, stan wolny, syn Wojciecha i Wandy Pikor, ur. w Rzeszowie, zam. w Łące, parafia Łąka z Eweliną Michno, stan wolny, córka Janusza i Małgorzaty Małek, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. II
5)Bartłomiej Michał Kopeć, st. wolny, syna Antoniego i Anny Bartman, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów z Małgorzatą Anną Wojtyszyn, st. wolny, córka Mariana i Krystyny Kołodziej, ur. w Lubaczowie, zam. Basznia Górna, parafia Basznia Dolna. Zap. I

6)Marek Łój, st. wolny, syn Zenona i Lilli Grum, ur. w Biłgoraju, zam. w parafii Biłgoraj p.w. św. Marii Magdaleny z Angeliką Sadoń, st. wolny, córka Krzysztofa i Doroty Syta, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. I


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi