Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020r.

1. Dzisiaj, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i do Życia Konsekrowanego, to też pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.

2. W środę święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

3. W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca.

4. W piątek uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Janina Cyrnek, 2)Ewelina Gaweł, 3)Monika Nycz, 4)Jolanta Nycz, 5)Beata Nycz, 6)Teresa Rejman, 7)Mariusz Mazur, 8)Zofia Janik, 9)Beata Trzyna, 10)Ewelina Kopeć, 11)Magdalena Grędysa.

6. Nabożeństwo majowe w tygodniu o godz. 17:40, w niedzielę o godz. 15:40. Według państwowych przepisów w naszym kościele może być 30 osób, a na zewnątrz do 50 osób (przy zachowaniu 2 metry odległości). Do kościoła przychodzimy w maseczkach.

7. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.


INTENCJE MSZALNE 04.05 – 10.05.2020r.Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi