Ogłoszenia duszpasterskie 31 Niedziela zwykła 30.10.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 31 Niedziela zwykła 30.10.2016 r.

1. Dziś po Mszy św. puszka jako pomoc jesienna dla WSD w Rzeszowie.

2. Jutro (31.10.br.) zakończenie Nabożeństw Różańcowych o godz. 17:00 i Msza św.

3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. 8:00. 10:30 i 13:00 z procesją na cmentarz i modlitwami za zmarłych. (Plan odpustów) na cmentarzu kwesta pieniężna na utrzymanie cmentarza (zapłata za wywóz śmieci). Bądźmy ofiarni.

4. W środę 2 listopada br. wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Porządek Mszy św. 7:00, 7:30 i 17:00 wypominki i Msza św. W listopadzie modlitwy wypominkowe za zmarłych o godz. 17:00 i Msza św., w niedzielę wypominki o godz. 16:00 i Msza św. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefczyk  Krystyny.

5. W tym tygodniu przypada  I-y czwartek, I-y piątek i I-a  sobota miesiąca.
W I–y czwartek po Mszy św. wieczornej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w Naszej Parafii. W  I-y  piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 16:00. W  I-ą sobotę zmiana tajemnic różańcowych i składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Lasota Teresa, 2) Kawa Józefa, 3) Leśko Maria, 4) Więcek Piotr, 5) Domino Bogusława, 6) Długosz Renata, 7) Barnat Krystyna, 8 )Płachta Stanisława.

7. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła. Zostało do zapłacenia jeszcze prawie 18 tysięcy złotych.

8. Na stolikach za ławkami są wyłożone kartki wypominkowe na modlitwy za zmarłych w listopadzie. Tradycyjnie przynosimy je do zakrystii i składamy do kopert na poszczególne dni listopadowe.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Przejdź do paska narzędzi