Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 27.01.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 27.01.2019r.

1. We wtorek o godz. 17:30 próba Scholi, a w czwartek o godz. 18:00 próba chóru.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

3. W zakrystii lub na konto parafialne można wpłacać ofiary na potrzeby parafii.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji kolędy.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych w pierwszy piątek i składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. Odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 16:00. W piątek po Mszy św. wieczornej, proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych do rozebrania dekoracji świątecznej tj. Choinek i szopki. Bóg zapłać.

6. W sobotę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na liturgię przynosimy świece. Liturgię rozpoczynamy procesją i poświęceniem świec. Msze św. o godz. 9:00 i 17:00. O godz. 17:00 poświęcenie świec dzieciom pierwszokomunijnym. W sobotę o godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

7. Święto Ofiarowania Pańskiego to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z 2 lutego na klasztory Kontenplacyjne w diecezji.

8. W przyszłym tygodniu składka na cele diecezjalne.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek na godz. 8:00 i sobotę na godz. 10:00 proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Janusz Janina, 2)Kwoszcz Zofia, 3)Lech Aneta, 4)Korchowiec Andrzej, 5)Cebula Małgorzata, 6)Tomaka Marta, 7)Zielińska Martyna, 8)Skowronek Janusz, 9)Cyrnek Maria, 10)Karpińska Magdalena, 11)Różańska Danuta, 12)Białowąs Grażyna, 13)Marchut Justyna, 14)Siwiec Marzena.

10. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godz. 17:00, we wtorek, w środę, w czwartek, w piątek o godz. 7:00 i 17:00, w sobotę o godz. 9:00 i 17:00, w niedzielę na sumie Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi