Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 21.01.2018 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 21.01.2018 r.

1. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca – składka na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za składane ofiary i za ofiary z racji wizyty duszpasterskiej – kolędy.

2. We wtorek po Mszy świętej wieczornej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy Intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W dniach 18 – 25 stycznia przeżywamy Tydzień o Jedność Chrześcijan, 26 stycznia – Dzień Islamu. W czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła.

4. W niedzielę 28 stycznia przeżywać będziemy 65 Światowy Dzień Trędowatych. Modlimy się za misjonarzy pracujących wśród trędowatych. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Jachowicz.

5. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii. ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Rutkowska Danuta, 2)Kowalczyk Jolanta, 3)Pasterz Michał, 4)Smyk Iwona, 5)Laskowska Jadwiga, 6)Stysiał Monika, 7)Laskowski Łukasz, 8)Machała Magdalena, 9)Zdeb Monika, 10)Szklasz Monika, 11)Kulig Anna.

7. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, w poniedziałek i w piątek rano o godz. 7:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi