Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

1. Jutro 25 marca uroczystość NMP, w kościele na stoliku za ławkami w zeszycie można złożyć podpis na przyrzeczenie duchowej adopcji dziecka poczętego, w tym dniu również obchodzimy 27 rocznicę utworzenia Diecezji Rzeszowskiej.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rydzik Anny.

3. We czwartek o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Dariusz Rąb, 2)Sabina Barnat, 3)Agnieszka Drągowska, 4)Marzanna Kurcek, 5)Mariola Żabczak, 6)Joanna Wiśniowska, 7)Angelika Kot, 8)Piotr Pawul, 9)Anna Ciasnocha, 10)Irena Kwoka.

5. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi