Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela zwykła 16.10.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela zwykła 16.10.2016 r.

1. Dzisiaj 38 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, to też trzecia niedziela miesiąca składka na potrzeby parafii – na ogrodzenie wokół kościoła.

2. We wtorek święto św. Łukasza. Modlimy się za pracowników służby zdrowia. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii.

3. W piątek koronkę do Bożego Miłosierdzia prowadzi Caritas parafialny, o godz. 18:00 spotkanie młodzieży gimnazjalnej z trzeciej klasy jako przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

4. W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża Wojnar Heleny.

5. W przyszłą niedzielę 23.X.br przeżywać będziemy Światowy Dzień Misyjny – taca jest przeznaczona na Papieskie Dzieło Misyjne. W dniach od 23 – 29.X Obchodzimy Tydzień Misyjny.

6. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na ogrodzenie kościoła. Bóg zapłać.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Lecka Stanisława, 2)Janik Zofia, 3)Plęs Jadwiga, 4)Dzimira Barbara, 5)Kuziara Aleksander, 6)Wilkos Beata, 7)Dec Grażyna, 8)Wcisło Andrzej, 9)Rzeszutko Barbara.

8. W tygodniu różaniec o godz. 17:30 i Msza św., w sobotę Msza św. Ślubna o godz. 15:00.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi