Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela zwykła 16.10.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela zwykła 16.10.2016 r.

1. Dzisiaj 38 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, to też trzecia niedziela miesiąca składka na potrzeby parafii – na ogrodzenie wokół kościoła.

2. We wtorek święto św. Łukasza. Modlimy się za pracowników służby zdrowia. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii.

3. W piątek koronkę do Bożego Miłosierdzia prowadzi Caritas parafialny, o godz. 18:00 spotkanie młodzieży gimnazjalnej z trzeciej klasy jako przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

4. W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża Wojnar Heleny.

5. W przyszłą niedzielę 23.X.br przeżywać będziemy Światowy Dzień Misyjny – taca jest przeznaczona na Papieskie Dzieło Misyjne. W dniach od 23 – 29.X Obchodzimy Tydzień Misyjny.

6. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na ogrodzenie kościoła. Bóg zapłać.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Lecka Stanisława, 2)Janik Zofia, 3)Plęs Jadwiga, 4)Dzimira Barbara, 5)Kuziara Aleksander, 6)Wilkos Beata, 7)Dec Grażyna, 8)Wcisło Andrzej, 9)Rzeszutko Barbara.

8. W tygodniu różaniec o godz. 17:30 i Msza św., w sobotę Msza św. Ślubna o godz. 15:00.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi