Ogłoszenia duszpasterskie 27 niedziela zwykła – 07.10.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 27 niedziela zwykła – 07.10.2018r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, po południu różaniec o godz. 15:30 i Msza św. Dziś składka na cele diecezjalne.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kamińskiej Zofii.

3. W zakrystii lub na konto parafialne można wpłacać ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom.

4. W sobotę 13.10. Imieniny księdza biskupa Edwarda Białogłowskiego modlimy się w intencji solenizanta.

5. W przyszłą niedzielę 14.10. Przeżywać będziemy XVIII Dzień Papieski. Do puszek będzie można składać ofiary na stypendia dla młodzieży zdolnej a potrzebującej pomocy.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Halina Szpyrka, 2)Anna Kopeć, 3)Anna Jachowicz, 4)Zenona Jachowicz, 5)Jolanta Lech, 6)Ewa Nowak, 7)Zofia Rąb, 8)Beata Konieczny, 9)Renata Wiśniowska – Lipa, 10)Agnieszka Sieradzka, 11)Iwona Barnat, 12)Lucyna Wierzbicka.

7. Nabożeństwo różańcowe w tygodniu o godz. 17:30 i Msza św., w środę Msza św. o godz. 7:00 i 18:00.

8. We czwartek o godz. 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi