Ogłoszenia duszpasterskie 23 Niedziela Zwykła – 08.09.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 23 Niedziela Zwykła – 08.09.2019r.

1. Dzisiaj na prymarii i sumie poświęcenie ziarna na zasiewy.

2. W czwartek w parafiach miasta Rzeszowa uroczystość Matki Bożej Rzeszowskiej. W pozostałych parafiach diecezji – wspomnienie obowiązkowe. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W piątek o godz. 17:00 spotkanie młodzieży z klasy VIII z całej parafii jako przygotowanie do sakramentu Bierzmowania.

4. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

5. W przyszłą niedzielę 15 września kościół w Polsce będzie obchodził 53 światowy dzień środków społecznego przekazu i dal tego będzie zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia „VIA”.

6. Przyszła niedziela to też 3 niedziela miesiąca składka z tacy na potrzeby parafii – „inwestycyjna”.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Jolanta Świeboda, 2)Rejman Jacek, 3)Agata Grabowska – Głuszak, 4)Magdalena Mazur, 5)Lidia Hajduk, 6)Lucyna Kamińska, 7)Elżbieta Kamińska, 8)Justyna Ruszel, 9)Mariola Bilut, 10)Agata Wrona, 11)Estera Marcinek, 12)Borowiec Małgorzata, 13)Szałęga Barbara, 14)Strażewska Natalia.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00.

9. Akcja katolicka diecezji rzeszowskiej organizuje wyjazd do Włocławka na spotkanie modlitewne „Polska pod Krzyżem”. Wyjazd w nocy z 13 na 14 września z parafii św. Michała Archanioła w Rzeszowie. Osoby chętne na wyjazd prosimy o kontakt z ks. Czesławem tel. 503847472 lub z panią Małgorzatą Jaworską tel. 603945651.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Cezary Jan Draus syn Igora i Anny Maternia, st. wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Sion w Szwajcarii, parafia Sion – Szwajcaria z Dianą Anną Wisz córka Ryszarda i Marty Jabłońskiej, st. wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. III

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi